Szafy przesuwne na zamówienie w zabudowie na wymiar

Promocje

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi promocjami

PROMOCJE I GRATISY

OŚWIETLENIE LED W KAŻDEJ PÓŁCE GRATIS

 • - punkt świetlny w każdej półce
 • - włącznik drzwiowy lub tradycyjny
 • - podział na strefy
 • - bez widocznych kabli wewnątrz półkiRATY 10 x 0%

 • - bez kosztów odsetkowych
 • - bez opłat dodatkowych
 • - bez ukrytych kosztów
 • - uproszczona procedura - decyzja w 15 minut

Oświetlenie LED w każdej półce

Oświetlenie LED w każdej półce - teraz do każdej szafy GRATIS!!!

Jest to nasze autorskie rozwiązanie, niespotykane w ofercie firm konkurencyjnych.

Żródło światła wraz z okablowaniem, ukryte jest wewnątrz pionów oraz półek i nie psuje efektu estetycznego, ale co ważniejsze nie przeszkadza w codziennym użytkowaniu czy utrzymaniu czystości.

Oświetlenie możemy podzielić na strefy np. prawa i lewa, a jego włączenie może nastąpić np. po otwarciu skrzydła drzwiowego (opcja) lub tradycyjnie, podświetlanym włącznikiem umieszczonym np. w ścianie bocznej szafy.

oswietlenie led w każdej półce gratis

RATY 10 x 0%

Raty 10 x 0%

We współpracy z najlepszymi polskimi bankami, oferujemy naszym Klientom możliwość zakupów na raty.

Warunki:

 • - bez kosztów odsetkowych
 • - bez ukrytych opłat
 • - uproszczona procedura
 • - decyzja banku on-line w 15 minut
 • - minimum formalności

raty 10 x 0%

raty 10 x 0%

W zakresie sprzedaży ratalnej współpracujemy z wiodącymi polskimi bankami i możemy zaoferować inne warianty ratalne dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych naszych Klientów.

Pomiar i wycena bez zobowiązań

Pomiar, projekt i wycena GRATIS!!!

W odróżnieniu od firm konkurencyjnych, pomiar, weryfikację techniczną miejsca zabudowy, projekt szafy czy wycenę uznajemy za nasz obowiązek, a jednocześnie grzeczność i zaufanie, które okazuje nam nasz Klient.

Nie oczekujemy żadnych wstępnych deklaracji, zapewnień itp. - spotkanie z naszym Konsultantem jest niezobowiązujące.

Jeśli Klient nie skorzysta z naszej propozycji, to przyjmujemy taką decyzję, jako oczywistość bez konieczności jakichkolwiek dodatkowych wyjaśnień itp.

Pomiar i wycena szafy

już niebawem ...

...

drzwi przesuwne

Oświetlenie LED w każdej półce GRATIS !!!

Szafa z prawdziwego zdarzenia, pojemna, funkcjonalna i elegancka, wymaga zastosowania wysokiej jakości materiałów, wykończeń oraz odpowiedniego wyposażenia dodatkowego. Uzyskanie perfekcyjnego efektu końcowego byłoby nie możliwe bez odpowiedniego oświetlenia.

Wewnętrzne oświetlenie LED w każdej półce, montowane przez naszą firmę nie wymaga prowadzenia żadnych kabli, ani przewodów w półkach. Widoczne okablowanie jest nieestetyczne, ale także mało praktyczne w codziennym użytkowaniu. Dlatego, całość okablowania, jak również samo źródło światła, ukryte są wewnątrz pionowych i poziomych elementów korpusu szafy i są poprostu niewidoczne.

Oświetlenie może zostać podzielone na strefy (np. lewa i prawa), włączanie oświetlenia może odbywać się tradycyjnym włącznikeim, umieszczonym w dogodnym miejscu, lub np. otwarciem skrzydła drzwiowego czy ruchem ręki (opcja).

Zakup na raty - alternatywa dla oszczędności za wszelką cenę

Rozważąjąc zakup szafy wnękowej w zabudowie (na wymiar), nie warto szukać oszczędności za wszelką cenę. Należy mieć na uwadze fakt, iż jakiekolwiek zmiany i przeróbki w przypadku zabudowy na wymiar będą o wiele trudniejsze i kosztowniejsze niż np. w przypadku mebli w systemach modułowych, umożliwiających dokupienie dodatkowych półek czy szafek. Szafa wnękowa wykonana na wymiar to inwestycja na dłuższy okres dlatego też, warto zaprojektować i wyposażyć ją, we wszystkie elementy istotne z punktu widzenia potrzeb i preferencji użytkownika.
Dobrze wyposażona zabudowa będzie trochę droższa, niż tzw. standard regałowy czyli półki za drzwiami przesuwnymi. ale z naszego doświadczenia i opinii naszych Klientów, wynika jednoznacznie, że każda dodatkowa złotówka wydana na prawdziwą szafę, zwróci sie z nawiązką, zapewniając wygodę, komfort i bezproblemowość codziennego użytkowania.

Zakup na raty, to idealna alternatywa dla wymuszonych oszczędności.

Znajdź nas na portalach społecznościowych

2012 - Schafferman - szafy na wymiar | WWW.SCHAFFERMAN.PL