Szafy na wymiar

Oferta

Zobacz nas na portalach społecznościowych

Pic

S C H A F F E R M A N szafy przesuwne, garderoby, zabydowy skosów i wiele innych

SCHAFFERMAN - kraina rzeczy dobrze poukładanych

Optymalne rozplanowanie i wykorzystanie powierzchni zabudowy, funkcjonalne zaprojektowanie wnętrza szafy czy garderoby, odpowiedni dobór materiałów i wykończeń oraz wysoka jakość wykonania z dbałością o szczegóły, to priorytet naszej działalnosci i gwarancja zadowolenia naszych Klientów.

W naszych realizacjach nie ograniczamy się jedynie do wykonania zabudowy meblowej - świadczymy kompleksowo usługi towarzyszące typu budowlanego. Zależy nam na perfekcyjnym efekcie końcowym naszej pracy w każdym wymiarze, zaczynając od wygody i komfortu użytkowania, kończąc na stylistyce i wrażeniach estetycznych.

Dokładamy wszelkich starań, aby efekt finalny naszej pracy spełniał oczekiwania i indywidualne preferencje naszych Klientów, ciesząc komfortem i wygodą codziennego użytkowania. Solidne wykonanie, dbałość o szczegóły, optymalny dobór materiałów i wyposażenia dodatkowego zapewnią pełne zadowolenie i satysfakcję naszych Klientów.

PROMOCJE - kliknij TU
szafa wnękowa

Szafy wnękowe

Szafy wnękowe w zabudowie na wymiar to podstawowy obszar naszej działalności. Przy projektowaniu wnętrza szafy kierujemy się indywidualnymi oczekiwaniami i preferencjami naszych Klientów.

W szafie możemy wydzielić strefę męską i damską, ale również przestrzeń gospodarczą na drobny sprzęt domowego użytku np. deskę do prasowania, żelazko czy odkurzacz. Bardzo praktyczną funkcję spełnia pawlacz, który możemy wykonać bez podziałów pionowych, co umożliwi przechowywanie nietypowych, długich przedmiotów rzadko używanych. .
Więcej
garderoba

Garderoby

Wydzielona przestrzeń garderoby zamknięta np. systemem drzwi przesuwnych i przemyślana zabudowa półek, wieszaków oraz różnego rodzaju organizerów to najlepsze rozwiązanie dla ludzi ceniących komfort i wygodę.

W zabudowie garderoby można zaprojektować wiele stref i modułów zgodnie z indywidualnymi potrzebami Klientów, np. miejsce do prasowania lub codziennych, kobiecych czynności kosmetycznych. Wbrew pozorom przestrzeń potrzebna do zorganizowania garderoby nie musi być duża, nie mniej jednak wymaga pewnych dodatkowych prac budowlano-instalatorskich, które świadczymy kompleksowo tj. od A do Z.Więcej
zabudowa skosów

Zabudowy skosów

Kolejnym obszarem naszej oferty są zabudowy nietypowe, które wykonujemy np. na poddaszach, pod skosami czy pod bieżnią schodów.
Nietypową zabudowę możemy zaprojektować i wykonać również na powierzchni o nieregularnych kształtach, co pozwala na zagospodarowanie przestrzeni trudnej do optymalnego wykorzystania bez odpowiedniej aranżacji i zabudowy meblowej.

Tego typu zabudowy realizujemy przeważnie pod konkretne przeznaczenie, np. jako spiżarnie, miejsce do przechowywania sprzętu sportowego lub piwa, wina, wódki, cygar i panienek.Więcej
Schafferman szafa wnękowa
Usługi dodatkowe-uzupełniające

Wykonanie garderoby czy szafy wnękowej na wymiar, bardzo często wymaga wcześniejszego przygotowania miejsca zabudowy. Naszym Klientom zapewniamy kompleksową obsługę i szeroki wachlarz usług budowlano-instalatorskich takich jak, szpachlowanie i malowanie wnęki, budowa/wyburzenie ścianek działowych, doprowadzenie zasilania elektrycznego, montaż sufitów podwieszanych z oświetleniem, układanie paneli podłogowych w pomieszczeniu zabudowy i wiele innych.

Pojemna, dobrze zaprojektowana i wykonana szafa z drzwiami przesuwnymi lub garderoba to bardzo ważny element wyposażenia każdego domu czy mieszkania. Odpowiednio zaprojektowane strefy funkcjonalne, dodatkowe wyposażenie w postaci szuflad, wieszaków, systemu koszy czy organizerów, jak również dobrej jakości materiały, okucia, w tym systemy jezdne frontów drzwiowych, to elementy niezbędne dla zapewnienia długoletniej i bezproblemowej eksploatacji. Na każdym etapie realizacji służymy Klientom fachowym doradztwem, co pozwala zracjonalizować koszty bez uszczerbku dla jakości, funkcjonalności i efektu wizualnego zabudowy.

Oferujemy również możliwość rozłożenia płatności na raty w wariancie 10 rat x 0%, bez kosztów odsetkowych i innych ukrytych opłat.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi promocjami

2012 - Schafferman - szafy na wymiar | WWW.SCHAFFERMAN.PL